• Ваш кошик порожній!

ТЕХНІКА Б/В

8-ми корпусні (техніка)
567.500 грн
Плуг оборотний, напівпричіпний Kverneland PB 100 8-корпусний (22700$) Країна походження:&..
567.500 грн
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)
8-ми корпусні (техніка)

8-корпусні плуги

Для середніх і великих полів потрібен плуг зі значною робочою шириною. Це дозволяє зорати грунт за мінімальну кількість часу. Плуг з 8 корпусами може одночасно обробляти територію до 3 м.

Де купити техніку за доступну ціну?

Вартість машини не може бути занадто низькою. Підробки від маловідомих виробників схильні до швидкого зносу деталей і поломки. Ті, хто економить на якості, потім платить подвійно.

На сайті atz-sg.com.ua ми відібрали кращі моделі, які користуються попитом серед фермерів з усього світу. В каталозі сільгосптехніки Ви можете подивитися фото і докладний опис агрегатів. Тут є 8 корпусні плуги німецької якості за обґрунтованою ціною.

Представлені бренди виготовляють пристосування з зносостійких деталей. Міцний металевий корпус захищає внутрішні вузли від попадання каміння, бруду та пилу. На зварних швах відсутні прогалини і слабкі місця. Корпуси добре зафіксовані, що не розхитуються навіть при частому використанні.  

Плуг легко налаштовувати і регулювати. Опорні колеса забезпечують швидкий і плавний поворот. Конструкція стійка до вібрацій, тому підходить для рельєфних територій.

У продажу є і б/в техніка в ідеальному стані. Вона ретельно перевіряється перед надходженням у продаж і придатна для ефективної роботи ще не менше десятка сезонів. В Україні машини не були в експлуатації.

Виникли питання? Заповнюйте форму для зв'язку онлайн або телефонуйте. Чекаємо Ваших звернень.