• Ваш кошик порожній!

ТЕХНІКА Б/В

Фільтри Уточнити пошук
385 грн
Фільтр повітряний до комбайнів New Holland та двигунів Ford, Iveco. Призначений для затримання тверд..
385 грн
287 грн
Фільтр масляний до комбайнів John Deere та тракторів Case-IH, John Deere. Призначений для видалення ..
287 грн
604 грн
Фільтр масла P550779  для тракторів  Case IH.  LF3548-WP12308-51741..
604 грн
61 грн
Фільтр масляний до комбайнів Claas, Massey Ferguson, тракторів Landini, Massey Ferguson та двигуна P..
61 грн
523 грн
Фільтр гідравліки до комбайнів Claas, John Deere, New Holland, Laverda, тракторів John Deere, New Ho..
523 грн
233 грн
Фільтр масляний до комбайнів John Deere 1165, 1170, 1175, 1450CWS, 3310X, 4045DF120. Призначений для..
233 грн
74 грн
Фільтр паливний до комбайнів Claas Commandor, Dominator, Lexion, New Holland та двигунів Ford, Iveco..
74 грн
599 грн
Фільтр паливний для техніки Claas P550778..
599 грн
103 грн
Фільтр палива Fleetguard FF5018 Параметри: Ширина: 76 мм; Внутрішній діаметр 2: 62 мм; Зовнішній..
103 грн
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)
Фільтри

Фільтри для сільгосптехніки

Трактори і комбайни завжди працюють в складних умовах. Пил, бруд, висока вологість і температура повітря – всі ці фактори не кращим чином позначаються на роботі окремих агрегатів і машин в цілому. Щоб ще більше не ускладнювати собі життя в розпал збору врожаю, постійно змінюючи запчастини для сільгосптехніки, потрібно заздалегідь перевірити стан фільтрів, а потім вчасно замінити зношені елементи.

Які фільтри можна купити у нас?

  • Повітряні. Їх основне завдання полягає в тому, щоб захистити серце машини – двигун – від пилу, бруду, твердих частинок, отруйних газів. Вчасно поміняти повітряний фільтр захистить мотор Вашого трактора і забезпечить його безперебійну роботу протягом всього сезону.

  • Масляні. Досвідчений механік знає: купити гарне масло – тільки півсправи. Якими б якісними не були мастильні матеріали, якщо вони проходять через стару забиту систему очищення – це даром витрачені гроші. У нас в асортименті Ви знайдете надійні фільтри для сільгосптехніки, які ефективно очистять моторне масло не тільки від великих часток пилу і металевої стружки, але навіть від ледь відчутної зайвої вологи.

  • • Паливні. Перестали помічати різницю між дорогим і дешевим бензином? Можливо, справа не тільки в паливі, але і в фільтрі. Не змінивши його, Ви ризикуєте «вбити» двигун частинками іржі, бруду і всього того, що міститься в старих баках і металевих ємностях для зберігання і транспортування бензину. Не ризикуйте так. Відповідні фільтри грубої і дрібної очищення для комбайнів та іншої сільгосптехніки Вам допоможуть підібрати наші консультанти.

Але давайте не буде забувати, що головний працівник в полі все-таки не трактор, а людина. Подбати про його самопочуття і комфорт всередині спекотної і запиленої кабіни – перша справа. Для цього в нашому магазині представлений широкий вибір фільтрів очищення салону. Детальну інформацію по кожній моделі Ви можете дізнатися у наших консультантів – на сайті працює служба онлайн-підтримки.