• Ваш кошик порожній!

ТЕХНІКА Б/В

Мастила Уточнити пошук
0 грн
0 грн
0 грн
0 грн
0 грн
0 грн
0 грн
0 грн
0 грн
Кінематична в язкість при 40 ° С - 46 Індекс в язкості: 115 Температура спалаху ° C: 225 Специфікаці..
0 грн
0 грн
187 грн
Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)
Мастила

Мастила і змазки для сільгосптехніки

Кожен виробник сільгосптехніки дає свій перелік мастильних матеріалів, які найкраще використовувати при експлуатації. Саме тому в магазині «Агротехзапчастина» Ви можете знайти масла різних стандартів і рівнів в'язкості. Крім того, кожна система машини вимагає індивідуального догляду, а значить у нас Ви зможете купити масла й змащення для:

  • мотора;

  • гідравлічного апарату;

  • трансмісії;

  • змішаних трансмісійно-гідравлічних агрегатів.

Яким має бути хороше масло для трактора?

Якісні масла для сільгосптехніки можуть значно продовжити термін служби деталей. При виборі уточнюйте у консультантів, чи здатне тракторне масло справлятися з такими функціями:

  • утримувати маслянисту плівку на поверхні тривалий час і тим самим захищати двигун від агресивного впливу зовнішнього середовища;

  • перешкоджати нашаруванню відкладень на деталях двигуна, що особливо важливо враховувати, якщо Ви використовуєте дешеве паливо з високим вмістом сірки;

  • не давати утворюватися іржі;

  • очищати ДВЗ від пилу і бруду;

  • при холодному запуску оберігати двигун від зносу.

Якщо мова йде про трансмісійні та гідравлічні змазки для сільгосптехніки, то їхнє завдання – не просто захищати деталі, але і забезпечувати безперебійну роботу гальм. Економити на цих мастильних матеріалах не можна, інакше через піну, іржу і наліт доведеться викинути і замінити половину запчастин.

На що звернути увагу при виборі масла для комбайна?

Вибираючи масла для комбайнів, не можна не враховувати той факт, що більшу частину часу ці машини експлуатуються в умовах високих температур. Літо – розпал сезону і серйозне випробування не тільки для людини, яка змушена весь день проводити на сонці, але і для техніки, яка при тридцятиградусній спеці нагрівається за дві секунди.

Саме тому масло для комбайнів обов'язково має містити спеціальні присадки, що перешкоджають закипанню. Розібратися в різноманітному складі мастильних матеріалів і підібрати найкращий варіант конкретно для Вашого комбайна допоможуть наші консультанти. Нагадуємо також, що в магазині «Агротехзапчастина» Ви можете купити запчастини до сільгосптехніки – б/в або нові. Деталі акційних пропозицій також уточнюйте у консультантів – ми завжди на зв'язку, тому в розпал сезону тримайте наші телефони під рукою.