• Ваш кошик порожній!

ТЕХНІКА Б/В

Рулонні (техніка)
180.000 грн
Прес-підбирач рулонний Welger RP 12 (7200$)Виробник/ Бренд: Welger;Країна виробництва: Нім..
180.000 грн
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)
Рулонні (техніка)

Рулонні прес-підбирачі

 Сьогодні вже ні одне фермерське господарство не обходиться без автоматичних способів збору і пресування сіна. Рулонні преси-підбирачі дозволяють швидко зібрати урожай, оперативно доставити його до місця зберігання і акуратно складувати. Якісно спресовані сіно може використовуватися як корм для худоби ще близько 2 років.

Рулонні підбирачі нові або б/в: як вибрати?

70% вітчизняного ринку – це підбирачі економ-класу. Їх новими можна купити за ціною б/в сільгосптехніки з Європи від таких промислових гігантів як CLAAS, DEUTZ-FAHR, JOHN DEERE, WELGER тощо. Але головна проблема дешевих рулонних підбирачів – низька продуктивність. Намагаючись заощадити на техніці, в кінцевому рахунку фермерське господарство тільки зазнає збитків.

Давайте рахувати. За годину такий підбирач зможе спресувати не більше 20-30 рулонів. У той час, як аналогічна техніка від провідних європейських компаній-гігантів і працює гігантськими темпами, видаючи за такий же проміжок часу в 2, а то і в 3 рази більше рулонів. Якщо Ви підіб'єте витрати на паливо, витратні матеріали та оплату роботогодин, то виявите, що вигідніше купити недорого б/в підбирач від перевіреного виробника, ніж новий з економ-сегмента. 

Техніка з Європи з доставкою по всій Україні

Європейські виробники випускають машини, які розраховані не на один десяток сезонів, тому використовують тільки якісні посилені комплектуючі. Ланцюги, підшипники – цим деталям буквально зносу немає. Такий б/в прес-підбирач дасть фору будь-якому новому від вітчизняного виробника. Він працює швидко і потужно, видаючи на годину від 50 до 80 рулонів – в залежності від моделі.

Щоб замовити доставку техніки, звертайтеся до наших менеджерів або оформляйте онлайн-замовлення. Не чекайте розпалу сезону, подумайте про своє врожаї завчасно.