• Ваш кошик порожній!

ТЕХНІКА Б/В

Шпагат (техніка)
249 грн
Шпагат Bezalin500m/kg 2000mВиробник: BezalinКраїна походження: ПольщаТехнічні характеристики:ПП – 50..
249 грн
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Шпагат для прес-підбирача

 Функціональний шпагат – незамінний елемент прес-підбирача для продуктивного процесу обв'язування тюків. Вихід з ладу, здавалося б, такої незначної деталі затягує терміни заготівлі сіна та в цілому негативно впливає на продуктивність сільськогосподарських робіт, виконання плану.

Якщо з Вами трапилася така неприємність, і потрібно швидко знайти, де в Україні купити цю запасну частину, то візит на наш сайт був дуже вдалим. Ми стабільно забезпечуємо десятки наших партнерів фермерських господарств і холдингів якісною європейською технікою і надійними деталями до неї. У нас налагоджена робота всіх відділів, клієнти отримують компетентну консультацію, потрібний елемент швидко підбирається під модель агрегату, замовлення оформляється і відправляється без уповільнень. У наших інтересах, щоб Ви якомога швидше отримали свій товар і відновили роботу техніки. Зберігайте адресу сайту, щоб в будь-який несподіваній ситуації знати, куди звертатися.

Запасні частини для Ваших агрегатів за вигідними цінами на ринку

Так як наш інтернет-магазин запчастин сільгосптехніки має налагоджені поставки товару, перевірених партнерів-постачальників і працює на онлайн-платформі, Ви можете розраховувати на конкурентні цінові пропозиції. За рахунок зручної навігації по каталогу запчастин на прес-підбирачі та наших компетентних порад ми швидко знайдемо рішення Вашої проблеми. Чекаємо звернень.