• Ваш кошик порожній!

ТЕХНІКА Б/В

Умови використання atz-sg.com.ua

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте дані умови по використанню. Якщо ви не згодні з цими ними, не використовуйте цей сайт в подальшому.

Використання сайту

Сайт atz-sg.com.ua (далі «агротехзапчастина») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться в вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали Сайту, а також поширювати або переглядати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги сайту надаються без будь-яких гарантій. агротехзапчастина не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на Сайті. агротехзапчастина в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на Сайті, а також у згадані в них продукти, наявність та ціни. У разі застарілості матеріалів і послуг на цьому Сайті агротехзапчастина не зобов'язані оновлювати їх. агротехзапчастина ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання сайту.

Реєстрація на сайті

Створюючи обліковий запис на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та своїх контактних даних. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення агротехзапчастина може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. агротехзапчастина не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Сайт використовує різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт atz-sg.com.ua. Це може включати в себе запис одного або декількох файлів coockies або анонімних ідентифікаторів.