• Ваш кошик порожній!

ТЕХНІКА Б/В

В'язальний аппарат (техніка)
15.617 грн
В язальний апарат з тарілкою (новий тип) прес-підбирача Welger 1120.23.23.00.01 Параметри: Вага: 9..
15.617 грн
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

В'язальний аппарат на прес-підбирач

У розпал сезону навіть дрібна несправність техніки може принести серйозні збитки і порушити виробничі плани. Якщо у Вас трапилася неприємність з прес-підбирачем і потрібно терміново замінити в'язальний апарат, то розглядайте пропозиції нашого сайту і без марних втрат часу повертайте функціональність своїх агрегатів.

Ми не перший рік на цьому ринку, по крупинках становили каталог і тестували виробників, тому зараз може запропонувати деталі на найбільш ходові моделі техніки, проконсультувати щодо вибору та сумісності елементів, гарантувати надійність запасних частин для тривалої роботи в інтенсивних умовах.

У нас можна купити в'язальні апарати на прес-підбирач JOHN DEERE, Welger, Sipma та інші. Всі технічні параметри і фото розміщені у відповідних позиціях каталогу, а ми готові проконсультувати і відповісти на наявні у Вас питання. Співробітники компанії допоможуть знайти ідеально сумісну з Вашим обладнанням деталь і швидко організують її відправку.

Запасні частини на сільгосптехніку за хорошими цінами

Наш компанія поставляє в Україну сільськогосподарську техніку провідних європейських брендів. Серед агрегатів є нові і б/в моделі, але в каталозі сільгоспзапчастин Ви не знайдете вживаних деталей. На нашу думку, для ремонту і обслуговування пристроїв доцільніше використовувати нові функціональні запасні частини, які не піддавалися зносу. У цьому розділі Ви можете в кілька кліків замовити необхідні запчастини для прес-підбирачів, а ми в короткі терміни доставимо товар у Ваше місто. Ціни обґрунтовані, а сервіс зорієнтований на Ваше зручність. Будемо раді Вашим зверненням.